Bugun...


Hakan ŞİMŞEK


facebook-paylasHERŞEY GÜZEL OLACAK.GÜZEL DÜŞÜNENE GÜZEL GÖRENE
Tarih: 26-01-2018 13:43:00 Güncelleme: 26-01-2018 13:43:00


 

 

 

 

HERŞEY GÜZEL OLACAK.GÜZEL DÜŞÜNENE GÜZEL GÖRENE

 

Sevgili İSCEHİSAR lılar,bu topragın sevdalısı,gönülbağı ile bağlı insanlar;hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyoruz.

İlçemizin Haber sitesi www.iscehisarhaber.net her zaman yine sizlere ilçemizde ki iyi güzel olan haberleri ulaştırmak ilçemizden haberdar etmek için yanınızda.

İlçemizde gazetecilik  hep olmasını istediğim bir yazılı basın türüydü tabiî ki gönül ister ki;Bir radyomuz,bir tv kanalımız olsun.Bu tür yazılı ve görsel işitsel basına sahip olmak elbette ki bir güç,bu gücünde tabii ki bir bedeli olacaktır.

İlçemiz de gazetecilik kültürü;……/……/1985 te rahmetli Ramazan KILINÇARSLAN beyin (dayım Olur) gayretlerıyle başladı,sonrasında bu iş 2004 yılında Dönemim Belediye başkanı Sayın Ceylan KILINÇARSLAN  devam ettirmeye calıstı,sonrası yıne İscehisar üniversite mezunları derneği bu görevi devraldı ki ;ayakta kalmak zor iş elbette! Şimdiler Bizler elimizden geldiğince bu işi internet üzerinden de olsa yapma gayreti içindeyiz.Basın gerek yurt çapında gerekse yöresel alanda habercilik konusunda büyük bir görevin altındadır. Yaşadığı yerden haber duymayı okumayı eminim aramızda okumayan çıkmaz biz işte buna talip olduk.İyiyi güzeli vatandasın isteklerını haber tadında size ulaştırmayı istedik.Biz insanı yasatalım ki insanlarda bizi yasatsın.Sorunlar bu hayatta  muhakkak ardı ardına gelecektir,amacımız bunları en kısa şekılde yetkili kişilere ileterek çözmek olacaktır.

 

İSCEHİSAR ımız hakkında bir çok kitap doküman hazırlandı,gerek belediye başkanlarımız,gerekse Kaymakamlık tarafından ilçemizin tanıtımı için bir çok çalışma yapıldı.Lakın İnsanımızın ne istediği İçlerinden yetenekli olan yazan,çizen ,seslendiren bir cok yetenege ulasılamadı.Sosyal aktıvıteler,spor,Gencler,Sanayi,çalısan öğretmenlerimiz ,memurlarımız,öğrencilerimiz elbette bazı sıkııntı içinde oldu.Kimi yol sorunu, kimi ulaşım sorunu,kimi kalacak yer sorunu yasadı.Artık Şehrimiz Başkanlarımızın katkıları ile modern bir görunum kazanıyor ve Kazanmaya devam edıyor.Elbette hemen hepsi olmuyor.Bu yapılan hizmetler insanımız için her gelen başkan elbette gerek gece gerek gündüz buyuk gayret sarf edıyorlar. Bizler için. Sehrımız için. Gerek bakanımız Veysel Eroğlu,

Milletvekilimiz Ali Özkaya,Hatice Dudu Özkal ve Kaymakamımız Muhammet Öztabak ve Başkanımız Mustafa Çibik ve İlçemiz için Gayretli Bürokratlarımız, Ak parti ilçe başkanımız Murat Dikmen,Dışarılarda İscehisar ve İnsanlar için çalışan Adını sayamadığım tanıdığım insanlarımız bu konuda başarılı bir şekilde çalışmaya gayret ediyorlar.

 

Hepsine hersey için teşekkür etmek istiyorum İSCEHİSAR adına…

 

Dediğim gibi sorunlar hayat devam ettiği müddetçe karşımıza çıkacak,Biz Türkiyemizin Bu zor zamanlarında birlik ve beraberlik içinde vatanımıza sahip çıkarak,küsmeden gücenmeden bir olmalıyız.

Bu gün kü Cuma Hutbesinde İmam Hatiplerimiz bu konuyu çok güzel anlattı.Camilerimiz Doldu Taştı.İscehisarlı vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.Allah Razı olsun.

 

Atalarımızın zamanında ektiği güzel tohumlar olgunlaşıyor.Bunların Kıymetini bilmek ve Torunlarımız ve geleceğimiz içinde bizlerin çok çalışması gerekecek diye düşünüyorum.

 

Rabbim Birlik ve Dirliğimizi Bozmasın.Cümle Vatandaşlarımıza Sağlık sıhhat versin.

 

Değerli İSCEHİSAR bir konuya daha değinmek istiyorum.Bazı yollarımızda içimizdeki trafik canavarı nın dürtüsüyle bazen duydugumuz bazende duymadıgımız kucuk çaplı kazalar oluyor.Trafık terorune dikkat etmenızı nasıl olsa bır sey olmaz dememenızı istiyorum Hız yapmayınız lütfen! Giden geri gelmez yeri dolmaz.Siz hem kendinize hem arkadan gelen araç sürücülerine, hemde karşıdan gelen Araç sürücülerine sürücülük yapınız.Kontolü elden bırakmayınız.Gözünüzü yoldan ayırmayın ki kimsenin canı da malıda yanmaması dileğiyle Esen kalın.Bu yazı 3912 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • İSCEHİSAR MANZARALARI
  İSCEHİSAR MANZARALARI
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. İSCEHİSAR MANZARALARI
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Hayvan Heykeli Nasıl Yapılır ?
  Hayvan Heykeli Nasıl Yapılır ?
 • İscehisar Halk Eğitimi Merkezinin mozaik kursunda
  İscehisar Halk Eğitimi Merkezinin mozaik kursunda
 • Bu Fuar'a gidiniz.İscehisar ' destek olunuz.İzleyin Buyurun
  resim yok
 • GİRESUNLULAR ŞEHİTLİĞİ
  resim yok
 • Halk eğitim kurs
  resim yok
 • HACI SÜLEYMAN SELEK ÇOK PROĞRAMLI LİSESİNDEN
  HACI SÜLEYMAN SELEK ÇOK PROĞRAMLI LİSESİNDEN
 1. Hayvan Heykeli Nasıl Yapılır ?
 2. İscehisar Halk Eğitimi Merkezinin mozaik kursunda
 3. Bu Fuar'a gidiniz.İscehisar ' destek olunuz.İzleyin Buyurun
 4. GİRESUNLULAR ŞEHİTLİĞİ
 5. Halk eğitim kurs
 6. HACI SÜLEYMAN SELEK ÇOK PROĞRAMLI LİSESİNDEN
VİDEO GALERİ
YUKARI