Bugun...Frig Vadisi Maratonu Koşuldu
Tarih: 11-12-2015 00:05:59 + -facebook-paylas
Tarih: 11-12-2015 00:05

Frig Vadisi Maratonu Koşuldu

Frig Vadisi Maratonu Koşuldu

İscehisarlı Kaymakamlığı tarafından Frig Vadisinin tanıtılması ve farkındalık oluşturmak için Frig Vadisi Maratonu Koşuldu. 

Maraton öncesi konuşma yapan Kaymakamımız Sayın Ali Altınkaynak, İscehisar'ın, uluslararası alanda tanıtılması açısından büyük öneme sahip olan bu etkinlikte başta İşadamımız ve Maratoncumuz Yüksel Çakmak olmak üzere emeği geçen herkese huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu organizasyon İscehisar ilçemizde bir ilk olacak ama inşallah son olmayacak ve geleneksel hale gelecek. Önümüzdeki yıllarda bu etkinlik daha büyük katılımlarla, İscehisarlıların sahip çıkmasıyla daha da gelişecek, büyüyecek ve eşsiz güzellikteki saklı Frig Vadisinin tanıtımında da önemli bir rol alacak. Maratona katılan tüm sporculara başarılar diliyorum"dedi.

Kaymakamımızın da katıldığı ve İscehisar'in uluslararası alanda tanıtılması açısından büyük önem taşıyan Maratona katılan sporcular, İlçemizden başlayan Frig vadisinin tarihi ve doğal güzelliklerini yakından tanıma fırsatı buldular. İscehisar Seydiler Kırkinlerden başlayarak 25 km süren ve Doğlat Yaylasında sona eren maratonun ardından katılımcılara mangal ikram edildi.
Bu haber 35102 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ Haberleri

YUKARI